Kāpēc Kaspersky Lab


Kāpēc Kaspersky Lab? Kad mēs izvēlamies drošības risinājumu savam mājas datoram, biroja darbastacijām vai korporatīvajam tīklam, galvenais, ko mēs sagaidām, ir netraucēts darbs, bizness vai izklaide. Tātad risinājumam ir jānodrošina vispusīga aizsardzība visaugstākajā līmenī un tajā pašā laikā jābūt ērti administrējamam un ikdienā, faktiski, "neredzamam" priekš lietotāja. Protams, tas ir ideāls, kuram mēs varam tikai tuvoties, un var nešaubīgi apgalvot - Kaspersky Lab produkti ir vistuvāk ideālam.

Pasaulē katru gadu tiek veikti daudzi drošības programmatūras testi un publicēti neskaitāmi to apskati. Speciālisti lieliski zina, ka arī testiem ir savas īpatnības un ierobežojumi, tāpēc vispilnīgāko iespējamo ainu spēj dot tikai dažādu testu rezultātu apkopojums garākā laika posmā. Antivīrusu testu rezultātu apkopojums TOP3 par 2017. gadu skaidri parāda -

Kaspersky Lab piedāvā labāko industrijā drošības programmatūru!Kaspersky Lab izstrādājumi ieņem pārliecinošu pirmo vietu novērtējumā TOP3, kas ir sastādīts, pamatojoties uz 2017. gadā veiktajiem drošības risinājumu neatkarīgajiem testiem. 

Novērtējums TOP3 tiek veikts katru gadu, balstoties uz pasaules vadošo testēšanas laboratoriju AV-TEST, AV-Comparatives un citu laboratoriju testu rezultātiem. TOP3 indekss tiek aprēķināts, ņemot vērā izstrādājumu iegūto pirmo trīs vietu un saņemto balvu skaita attiecību pret pētījumu skaitu, kuros izstrādājumi ir piedalījušies. 2017. gadā testu rīkotāju pārbaudīto drošības risinājumu mājas un korporatīvajiem lietotājiem parametru vidū bija ļaunprogrammatūras atklāšanas kvalitāte dažādās platformās, tostarp mobilajās, ietekme uz ierīces darbības ātrumu, inficētas sistēmas ārstēšana un citi. Vairāk par Kaspersky Lab panākumiem dažādos testos Jūs varat uzzināt blogā AntiVirus.LV.

Pilnu TOP3 novērtējumu atskaiti par 2017. gadu PDF formātā angļu valodā var lejupielādēt šeit.