Bezmaksas antivīrusu rīki

Bezmaksas antivīrusu ārstēšanas rīki

Bezmaksas antivīrusu ārstēšanas rīks Kaspersky Virus Removal Tool

Vācijas neatkarīgais antivīrusu testēšanas institūts AV-TEST daudzkārt ir atzinis bezmaksas Kaspersky Virus Removal Tool par labāko Windows datoru ārstēšanas rīku, piešķirot tam gada balvu Best Repair (Vislabākā ārstēšana). Tas var būt lielisks glābējs datora inficēšanas gadījumā tiem datoru lietotājiem, kuri vēl neizmanto kādu no Kaspersky pilnajiem maksas aizsardzības risinājumiem.

Kaspersky-Virus-Removal-Tool-AV-TEST-Best-Repair
AV-TEST gada balvas "Vislabākā ārstēšana" bezmaksas antivīrusu rīkam 
Kaspersky Virus Removal Tool.

Bezmaksas Kaspersky Virus Removal Tool, līdzīgi kā pilnais maksas aizsardzības produkts Kaspersky Internet Security (30-dienu bezmaksas pilnfunkcionāls izmēģinājums), AV-TEST pārbaudēs vienīgais ir spējis iegūt tik daudz gada balvu, nodemonstrējot vislabākos rezultātus. Vairāk par pēdējo no testiem, kurā gan Kaspersky Virus Removal Tool, gan Kaspersky Internet Security bija vislabākie ārstēšanā, jūs varat uzzināt AV-TEST vietnē.

1. Kā lejupielādēt bezmaksas Kaspersky Virus Removal Tool

Jūs varat lejupielādēt Kaspersky Virus Removal Tool no Kaspersky Lab vietnes jebkurā laikā.Uzklikšķinot uz pogas augstāk, jums atvērsies Kaspersky Lab lapa un bezmaksas Kaspersky Virus Removal Tool (ar angļu valodas saskarni) lejupielāde sāksies automātiski. Ja tas nenotiek, sekojiet instrukcijām atvērtajā Kaspersky Lab lapā. Rīks ir pieejams ar saskarni vairākās valodās. Ja jums ir nepieciešama cita valoda, atveriet tehniskā atbalsta lapu, izvēlieties kādu no tur pieejamajām valodām un uzklikšķiniet uz pogas Download.

2. Kā sākt lietot bezmaksas Kaspersky Virus Removal Tool

Kaspersky Virus Removal Tool nav nepieciešama instalēšana. Pirms tā palaišanas ir ieteicams sekojošais:
Jūs varat palaist Kaspersky Virus Removal Tool no jebkura nesēja. Lai sāktu izmantot rīku:

  • atveriet lejupielādēto failu;


  • izlasiet licences vienošanos un uzklikšķiniet uz Accept, ja piekrītat noteikumiem;


  • gaidiet, kamēr būs pabeigta inicializācija;


  • sāciet lietot Kaspersky Virus Removal Tool.


Papildus informāciju par bezmaksas Kaspersky Virus Removal Tool un tā izmantošanu jūs varat uzzināt Kaspersky Lab atbalsta vietnē. Neskaidrību gadījumā jūs varat konsultēties arī ar mūsu bezmaksas vietējo tehnisko atbalstu

Citus specializētos Kaspersky Lab bezmaksas ārstēšanas un datu atšifrēšanas rīkus, kā arī Kaspersky Rescue Disk + WindowsUnlocker ielādes diska tēlu ISO formātā datoru ārstēšanai jūs atradīsiet šeit.