Salīdzini un izvēlies

Izvēlies sava uzņēmumu IT sistēmām piemērotāko Kaspersky Lab drošības tehnoloģiju:

Antivīruss,
ugunsmūris
Programmu, ierīču,
tīmekļa kontrole
Mobilo ierīču
aizsardzība
Datu
šifrēšana
Sistēmu
pārvaldība
E-pasts, vārtejas,
kopdarbs
 
TOTAL
ADVANCED
 
SELECT
 
 
 
CORE
 
 
 
 
 

Produkti

TOTAL

Vispilnīgākā aizsardzības un pārvaldības platforma, kādu šodien piedāvā nozarē. Total Security for Business nodrošina visus jūsu tīkla līmeņus un ietver efektīvus konfigurēšanas instrumentus, lai jūsu lietotāji varētu produktīvi strādāt ar jebkuru ierīci un visur, nebaidoties no kaitīgām programmām.

LEJUPIELĀDĒT PDF

ADVANCED

Kaspersky Endpoint Security for Business "Advanced" līmenis garantē aizsardzības un pārvaldības risinājumus Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lai ieviestu IT politiku, pasargātu lietotājus no kaitīgām programmām, novērstu datu zudumu un uzlabotu IT efektivitāti.

LEJUPIELĀDĒT PDFSELECT

Kaspersky Endpoint Security for Business "Select" līmenis ietver izvietošanu mobilajās ierīcēs un to aizsargāšanu ar mobilo ierīču pārvaldības (MDM) un mobilā antivīrusa palīdzību. Galapunktu kontroles rīki (tīmeklis, ierīces un programmas) palīdz Jūsu uzņēmumam ieviest IT politiku, garantēt Jūsu IT vides galveno elementu drošību.

LEJUPIELĀDĒT PDF

CORE

Vairāku pakāpju drošības modelis sākas ar savā klasē labāko antivīrusu. Labāks pamats nemaz nevar būt, jo Kaspersky Lab sen zināms kā līderis kaitīgo programmu noteikšanas un noņemšanas jomā. Kaspersky Endpoint Security for Business "Core" līmenis tiek centralizēti pārvaldīts no Kaspersky Security Center un izmanto palīdzību no Kaspersky Security Network mākoņa.

LEJUPIELĀDĒT PDF

Testu rezultāti

Kaspersky Lab biznesa produktu salīdzinājums ar citu ražotāju piedāvātajiem biznesa produktiem:

 
 
 
 
 
 
AIZSARDZĪBA
5.4 no 6
5.3 no 6
4.1 no 6
1.9 no 6
3.6 no 6
ĀRSTĒŠANA
5.8 no 6
3.7 no 6
3.3 no 6
4.0 no 6
2.6 no 6
LIETOJAMĪBA
4.8 no 6
5.5 no 6
4.4 no 6
5.7 no 6
4.0 no 6
KOPĀ
16 no 18
14.5 no 18
11.8 no 18
11.6 no 18
10.2 no 18

*Vācijas neatkarīgais IT drošības institūts AV-TEST 2012. gadā ir veicis sešus regulāros uzņēmumiem paredzētu antivīrusu testus.
Tabulā sniegts testu kopvērtējums (vidējās vērtības) par 2012. gadu.

Detalizēti testu dati AV-TEST vietnē

Visi Kaspersky Lab korporatīvie produkti nodemonstrēja izcilu aizsardzības līmeni un lieliskas ārstēšanas spējas visa 2012. gada laikā.
Andreas Marx, galvenais AV-TEST izpilddirektors

Kur iegādāties?

Kaspersky Lab biznesa produkti ir pieejami sākot ar pieciem lietotājiem. Visiem Kaspersky Lab biznesa produktiem ir pieejama pilnas funkcionalitātes 30 dienu izmēģinājuma versija. Sazinieties ar savu Kaspersky Lab partneri, lai saņemtu papildus informāciju par Kaspersky Lab biznesa produktu licencēšanas noteikumiem un iegādes iespējām.

Citas iegādes vietas