• 21. novembris 2020
  Kaspersky pabeidz datu apstrādes infrastruktūras pārvietošanu uz Šveici un atver jaunu Caurredzamības centru Ziemeļamerikā
  Kaspersky paziņo par Starptautiskās caurredzamības iniciatīvas galveno atskaites punktu sasniegšanu, pārvietojot datu glabāšanu un apstrādi uz Šveici un atverot uzņēmuma piekto caurredzamības centru Ziemeļamerikā. Līdz ar sasniegto caurredzamībā uzņēmums aicina vienoties kopīgos centienos mūsdienu programmproduktu drošības un integritātes uzlabošanai.
 • 3. novembris 2020
  Kaspersky 2020. gadā saņem CyberSecurity Breakthrough Awards apbalvojumu "Overall Antivirus Solution Provider of the Year"
  Uzņēmums Kaspersky informē, ka ir atzīts par "Overall Antivirus Solution Provider of the Year" konkursā CyberSecurity Breakthrough Awards, kas notiek jau ceturto gadu pēc kārtas.
 • 14. oktobris 2020
  Control-Alt-bez Delete: atklāta kiberspiegošanas kampaņa ar aparātprogrammatūras ļaunatūras izmantošanu
  Kaspersky pētnieki publiskojuši kiberspiegošanas kampaņu, kas bez visa cita vērsta arī pret diplomātiem Eiropā. Kampaņā tiek izmantots ļoti reti sastopams ļaunprogrammatūras veids, kas pazīstams kā aparātprogrammatūras sāknēšanas rīks (bootkit). Jauno ļaunprogrammatūru atklāja Kaspersky UEFI/BIOS skenēšanas tehnoloģija, kas ir iekļauta uzņēmuma produktos un konstatē gan zināmus, gan nezināmus apdraudējumus.
 • 6. oktobris 2020
  Drošības analītiķu samits tiešsaistē šī gada oktobrī
  Kaspersky pētnieki aicina kiberdrošības speciālistus pievienoties viņiem un citiem kolēģiem no IT drošības nozares šī gada otrajā drošības analītiķu samitā Security Analyst Summit (SAS)@Home, kas notiks no 6. līdz 8. oktobrim. Sakarā ar 2020. gada ārkārtējiem globālajiem notikumiem organizatori ir nolēmuši rīkot otro šī gada SAS pasākumu tiešsaistē, lai tā dalībnieki varētu neklātienē tikties ar klausītājiem, ne vieniem, nedz otriem neizejot no mājām.
 • 28. septembris 2020
  Kaspersky GReAT komanda iegūst "Industry Team of the Year" titulu 2020. gada Cyber Security Awards vērtējumā
  Kaspersky Globālā pētniecības un analīzes komanda (GReAT) sīvā konkurencē ir ieguvusi Industry Team of the Year (Nozares gada komanda) titulu ikgadējā kiberdrošības konkursā Cyber Security Awards 2020, tā apstiprinot savu svarīgo lomu kā nozares līderis globālo apdraudējumu atklāšanas jomā. Komanda guva atzinību šī gada konkursā Cyber Security Awards par nemainīgi augsto kompetences līmeni šajā jomā, kā arī par savu reakciju uz Covid-19 pandēmiju, kuras laikā kibernoziedznieki daudz biežāk uzbrūk gan uzņēmumiem, gan to klientiem.
 • 24. septembris 2020
  AGC rūpnīca Vācijā turpina pastiprināt industriālo kiberdrošību sadarbībā ar Kaspersky
  Uzņēmums AGC Glass Germany GmbH, kas kopš 2003. gada ražo automobiļu stiklus tādiem vadošajiem autobūvētājiem kā BMW, Volkswagen, Mercedes, Volvo un Opel, ir paplašinājis Kaspersky Industrial CyberSecurity integrāciju industriālo vadības sistēmu (ICS) aizsardzībā, lai vēl vairāk uzlabotu savu drošību. Divu gadu veiksmīgā sadarbība ar Kaspersky kā ar uzticamu tehnoloģiju partneri rūpnieciskās kiberdrošības jomā ir pamudinājusi AGC vadību papildināt šo projektu ar vēl efektīvākām funkcijām.
 • 12. augusts 2020
  Kaspersky zīmols saņem Red Dot Award 2020
  Kaspersky zīmols saņēmis prestižo Red Dot Award balvu kategorijā Brands & Communication Design 2020, kurās tiek apbalvoti gada labākie zīmoli un radošie sasniegumi. Gūstot uzvaru Red Dot konkursā, globālā kiberdrošības kompānija apliecinājusi to, ka tās zīmols iemieso augstu dizaina kvalitāti un integrētu zīmola pārvaldību.