• 6. janvāris 2020
  Kaspersky Web Traffic Security tagad ir pieejams divos ieviešanas variantos
  Kaspersky ir izlaidis jaunu Kaspersky Web Traffic Security versiju, kas tagad piedāvā uzlabotas aizsardzības iespējas, integrējoties ar Kaspersky Anti Targeted Attack platformu, lai uzlabotu sarežģītu tīmekļa draudu agrīnu atklāšanu. Produkts tagad ir pieejams divās ieviešanas opcijās, kā patstāvīga lietojumprogramma un kā programmatūras ierīce, lai apmierinātu plašākas klientu vajadzības.
 • 3. janvāris 2020
  Kaspersky atrod mērķētos uzbrukumos izmantotu Windows nulles dienas ievainojamību
  Kaspersky automatizētās noteikšanas tehnoloģijas ir atradušas Windows nulles dienas ievainojamību. Ekspluatējums, kas balstīts uz šo ievainojamību, ļāva uzbrucējiem iegūt augstākas pilnvaras uzbrukumam pakļautajās ierīcēs un apiet pārlūka Google Chrome aizsardzības mehānismus. Jaunatklātais ekspluatējums tika izmantots ļaunprātīgā operācijā WizardOpium.
 • 2. decembris 2019
  Kaspersky atzīts par 2019. gada Gartner Peer Insights "Klientu izvēli" ar lielāko atsauksmju skaita daļu galiekārtu aizsardzības platformās
  Kaspersky, nozares līderis galiekārtu aizsardzības jomā, ir atzīts par 2019. gada Gartner Peer Insights "Klientu izvēli" galiekārtu aizsardzības platformu jomā ar klientu vērtējumu 4,6 no 5 (1729 vērtējumi) - augstāko starp visiem ražotājiem, kuriem ir vairāk nekā 600 vērtējumu. Kaspersky ir nosaukts par "Klientu izvēli" visus trīs gadus, kopš pastāv Gartner Peer Insights, tostarp iegūstot 2017. gada balvu “Platinum”.
 • 22. novembris 2019
  Jaunais Kaspersky Sandbox automatizē aizsardzību pret sarežģītiem kiberdraudiem
  Kaspersky ir laidis klajā jauno Kaspersky Sandbox, kas izveidots, lai palīdzētu uzņēmumiem apkarot sarežģītus kiberdraudus, kas radīti, lai izvairītos no atklāšanas ar galiekārtu aizsardzības platformām (endpoint protection platforms - EPP). Risinājums automātiski analizē jaunus aizdomīgus failus un nosūta lēmumu instalētajam EPP. Tā rezultātā uzņēmumi var pastiprināt aizsardzību pret iepriekš nezināmiem kiberdraudiem pat tad, ja tām trūkst pieredzējušu analītiķu komandas vai to resursi ir ierobežoti.
 • 19. novembris 2019
  Kaspersky atzīts par Gada zīmolu Pasaules zīmolu balvu pasniegšanā
  Kaspersky ir ieguvis balvu Gada zīmols (Brand of the Year) kategorijā Antivīrusu programmatūra Pasaules zīmolu balvu (World Branding Awards) pasniegšanā. Uzņēmums tika atzīts par gada zīmolu vērtēšanas un balsošanas procesā pasākumā World Branding Forum.
 • 14. novembris 2019
  Kaspersky klientu datus no ASV un Kanādas apstrādās un glabās Šveicē
  Kaspersky turpina datu glabāšanas un apstrādes infrastruktūras pārvietošanu uz Šveici, tagad pārceļot datus no klientiem ASV un Kanādā. Uzņēmums informē arī par plāniem 2020. gada janvārī Sanpaulu, Brazīlijā, atvērt pirmo Latīņamerikas Caurredzamības centru.
 • 20. oktobris 2019
  Kaspersky Endpoint Security for Business nodemonstrē visaugstāko bezfailu kiberdraudu atklāšanas līmeni AV-TEST testā
  Kaspersky Endpoint Security for Business parādīja 100% atklāšanas līmeni un augstāko novēršanas līmeni (94,12%) no 14 galiekārtu drošības risinājumu izstrādātājiem testā, ko nesen veica AV-TEST. Produkti tika vērtēti pēc spējas atklāt bezfailu kiberdraudus un novērst to ļaunprātīgās darbības.