• 10. decembris 2020
  Kaspersky un Alias Robotics paaugstina rūpniecisko robotu aizsardzību
  Kaspersky un Alias Robotics ir noslēguši sadarbības līgumu ar mērķi tālāk pilnveidot operacionālo tehnoloģiju (OT) infrastruktūrā izmantoto robotu kiberdrošību. Kā apstiprina iepriekšējā sadarbība, Kaspersky Industrial CyberSecurity un Alias Robotics Robot Immune System (RIS) risinājumi var savstarpēji sadarboties un veiksmīgi pasargāt no uzbrukumiem OT tīklu robotus, nostiprināt vadības moduļu drošību un nepieļaut robotu vadības pārņemšanu.
 • 6. februāris 2020
  Canalys partneru apmierinātības novērtējumā Kaspersky pārspēj visus nozares konkurentus
  2019. gada 1. novembrī Kaspersky saņēma Canalys Worldwide Vendor Benchmark atzinību par uzņēmuma partneru programmas izcilību. Kaspersky ir uzrādījis augstāko reitingu (75,8%) 10 kiberdrošības kompāniju konkurencē un atzīts par labāko piegādātāju kiberdrošības nozarē.
 • 21. februāris 2019
  Kaspersky Lab ziņo par 4% ieņēmumu pieaugumu līdz 726 miljoniem ASV dolāru 2018. gadā
  Kaspersky Lab 2018. gadā turpināja stabilu izaugsmi un palielināja savus nerevidētos SFPS ieņēmumus, sasniedzot 726 miljonus ASV dolāru*, kas veido ieņēmumu pieaugumu pret iepriekšējo gadu par 4%. Gadā, ko raksturoja mainīgi tirgus apstākļi un pastāvīgs ģeopolitiskais spiediens, uzņēmums guva panākumus, pateicoties savu klientu un partneru uzticībai un saviem vadošajiem kiberdrošības risinājumiem un pakalpojumiem.
 • 23. novembris 2018
  Kaspersky Lab otro gadu pēc kārtas nosaukts kā „Gartner Peer Insights klientu izvēle” galiekārtu drošībā
  Kaspersky Lab 2018. gada 31. oktobrī atkal tika nosaukts kā „Gartner Peer Insights klientu izvēle” galiekārtu drošības risinājumu kategorijā, saņemot klientu novērtējumu 4,7 no 5. Tituls „Gartner Peer Insights klientu izvēle” tiek piešķirts uzņēmumiem atkarībā no tā, cik daudz klientu vērtējumu saņēmis attiecīgā uzņēmuma produkts, kā arī atkarībā no tā, kādi ir šie vērtējumi.
 • 21. maijs 2018
  Common Criteria sertifikācija apstiprina korporatīvā risinājuma Kaspersky Endpoint Security for Business uzticamību
  Korporatīvais risinājums Kaspersky Endpoint Security for Windows, kas ir Kaspersky Endpoint Security for Business platformas galvenā sastāvdaļa, ir saņēmis oficiālu sertifikātu par atbilstību Common Criteria for Information Technology Security Evaluation (CC) — starptautiskam kiberdrošības sertifikācijas standartam. Šo sertifikātu atzīst daudzās valstīs, tas parāda produkta kvalitāti, apliecina koda integritāti un Kaspersky Lab ekspertīzi klientu aizsargāšanas jomā.
 • 15. maijs 2018
  Kaspersky Lab pārceļ pamatinfrastruktūru no Krievijas uz Šveici; atver pirmo Caurredzamības centru
  Starptautiskās caurredzamības iniciatīvas ietvaros Kaspersky Lab pielāgo tās infrastruktūru, lai vairākus pamatprocesus pārceltu no Krievijas uz Šveici. Tas ietver lielākās daļas reģionu klientu datu uzglabāšanu un apstrādi, kā arī programmatūras, tostarp apdraudējumu noteikšanas atjauninājumu, salikšanu. Lai nodrošinātu pilnīgu caurredzamību un godīgumu, Kaspersky Lab organizē šīs darbības uzraudzību, ko veiks neatkarīga trešā puse, kas arī atrodas Šveicē.
 • 4. aprīlis 2018
  Kaspersky Lab tiek trīskārši kronēts par labāko savā klasē ar vairākiem AV-TEST apbalvojumiem
  Trijnieks noteikti ir Kaspersky Lab maģiskais skaitlis, kopš tā izstrādājumi ir ieguvuši apbalvojumus trijās kategorijās pēc neatkarīgā IT drošības institūta AV-TEST jaunākajiem testiem. Kaspersky Lab mazo uzņēmumu, biznesa gala iekārtu un mājas interneta drošības risinājumi ir uzvarējuši, apliecinot uzņēmuma kompetenci lietotāju un uzņēmumu aizsardzībā no jaunākajiem un vissarežģītākajiem kiberapdraudējumiem.