• 12. augusts 2020
  Kaspersky zīmols saņem Red Dot Award 2020
  Kaspersky zīmols saņēmis prestižo Red Dot Award balvu kategorijā Brands & Communication Design 2020, kurās tiek apbalvoti gada labākie zīmoli un radošie sasniegumi. Gūstot uzvaru Red Dot konkursā, globālā kiberdrošības kompānija apliecinājusi to, ka tās zīmols iemieso augstu dizaina kvalitāti un integrētu zīmola pārvaldību.
 • 7. augusts 2020
  Spēlētājs pārspēj pasaules rekordu DOOM Eternal spēlēšanā uz ātrumu ar ieslēgtu Kaspersky spēļu režīmu
  Spēlētājs no ASV ar segvārdu Xiae pārspējis DOOM Eternal pasaules rekordu ātrspēlē pasākumā Break The Record: LIVE. Uzvarētājs izgāja spēli vienā stundā, astoņās minūtēs un 52 sekundēs, tā pārspējot līdzšinējo rekordu tieši par 48 sekundēm. Xiae izmantoja datoru, kurā Kaspersky Internet Security darbojās spēļu režīmā Gaming Mode, kas izmanto mazāk datora resursu un izslēdz uznirstošos logus, kuri varētu palēnināt spēli.
 • 17. jūlijs 2020
  AV-Comparatives testē vecāku kontroles produktus: jau trešo gadu pēc kārtas pirmajā vietā risinājums Kaspersky Safe Kids
  Programmatūra Kaspersky Safe Kids for Windows ir parādījusi labākos rezultātus tiešsaistes bērnu drošības risinājumu testos, ko nesen veica neatkarīgā testēšanas laboratorija AV-Comparatives. Sertifikācijā piedalījās piecu ražotāju produkti, bet tikai divi veiksmīgi izturēja šo pārbaudi.
 • 16. jūnijs 2020
  Kaspersky turpina nodrošināt vislabāko aizsardzību pret stalkerprogrammatūru
  Tests "Stalkerware Test 2020", ko veikusi organizācija AV-Comparatives kopā ar Electronic Frontier Foundation (EFF), apliecina, ka risinājums Kaspersky Internet Security for Android piedāvā lietotājiem savā klasē labāko aizsardzību un stalkerprogrammatūras detektēšanu.
 • 26. maijs 2020
  Reinis Nitišs kļūst par Kaspersky vēstnesi Baltijas valstīs 2020. gadā
  Kiberdrošības uzņēmums Kaspersky paziņo par Reiņa Nitiša sponsorēšanu. Nitišs ir latviešu autosportists, divkārtējs FIA Eiropas čempions rallijkrosā un izslavēts par ātrumu un talantu. Reinis kļūst par Kaspersky vēstnieku Baltijas valstīs.
 • 22. maijs 2020
  Kaspersky saņem MSP Innovation Awards Europe balvu
  Vietne Channel Partner Insight ir piešķīrusi uzņēmumam Kaspersky šāgada MSP Innovation Awards Europe balvu par labāko pārvaldīto pakalpojumu sniedzēju (MSP) partneru programmu. Tas uzņēmumam Kaspersky ir īpaši svarīgi, jo MSP ir Kaspersky stratēģiskā prioritāte un uzņēmums ir ieguldījis lielus darbu, lai iegūtu izpratni par šo tirgu un izveidotu optimālu piedāvājumu, kas ietver vairākus nozīmīgus uzlabojumus ieinteresētajām pusēm.
 • 23. aprīlis 2020
  Kaspersky uzņēmumu drošības risinājuma kvalitāte ir pierādīta MITRE ATT&CK ® novērtējumā
  Kaspersky EDR un Kaspersky Managed Protection (MDR pakalpojums) uzņēmumiem ir pārbaudīti novērtējumā MITRE ATT&CK Evaluation Round 2, lai noskaidrotu risinājuma spēju atklāt mērķētu kiberuzbrukumu taktiku un paņēmienus. Novērtēšana tika veikta 2019. – 2020. gadā, imitējot APT29 draudu grupas (aka CozyDuke, CozyBear, The Dukes) uzbrukumu paņēmienus. Novērtējums parādīja Kaspersky risinājumu spēcīgās draudu atklāšanas iespējas.