• 2. septembris 2021
  AV-TEST pētījums: Kaspersky Endpoint Security Cloud pilnībā novērš sensitīvo datu nejaušu noplūdi
  Saskaņā ar nesen veikto AV-TEST novērtējumu, Kaspersky Endpoint Security Cloud uzrāda 100% efektivitāti, atklājot Microsoft 365 lietojumprogrammās failus, kuri satur Vācijas Personas identifikācijas informāciju (PII) vai bankas karšu informāciju. Šī informācija ļauj drošības administratoriem redzēt, kurš ir piekļuvis PII, un gādā, lai klientu dati netiktu pakļauti riskam. Šī testa pozitīvie rezultāti ir augstāki nekā Microsoft 365 E5 iebūvētajam drošības risinājumam.
 • 8. augusts 2021
  Otro gadu pēc kārtas Kaspersky iegūst "Čempiona" titulu Canalys Globālajā līderu matricā
  Kaspersky 2021. gadā otro gadu pēc kārtas ir ieguvis "Čempiona" titulu slavenā globālā tehnoloģiju tirgus analīzes uzņēmuma Canalys Kiberdrošības līderu matricā. Globālais kiberdrošības uzņēmums ir guvis šādu panākumu ar kopējo partneru reitinga pieaugumu par 12,7 %. Kaspersky bija partneru visaugstāk novērtētais piegādātājs daudzās kategorijās, tostarp ar cenu noteikšanas ātrumu un konkurētspēju, kā arī ar kontu vadības kvalitāti.
 • 24. marts 2021
  Forrester atzīst Kaspersky kā "līderi" ārējo apdraudējumu informācijas pakalpojumu jomā
  Ietekmīgā pētniecības un konsultāciju kompānija Forrester savā ziņojumā "The Forrester Wave™: External Threat Intelligence Services Q1, 2021" (Ārējo apdraudējumu informācijas pakalpojumi, 2021.g. 1. ceturksnis) ir atzinusi uzņēmumu Kaspersky kā "līderi" ārējo apdraudējumu informācijas pakalpojumu jomā. Ziņojumā sniegtie dati ir svarīgs orientieris organizācijām visā pasaulē, kas ir ieinteresētas apdraudējumu informācijas (TI) pakalpojumos.
 • 8. februāris 2021
  AV-Comparatives piešķir apbalvojumu "Gada produkts 2020" risinājumam Kaspersky Internet Security
  Kaspersky vadošais drošības risinājums mājas lietotājiem – Kaspersky Internet Security – jau sesto reizi ir saņēmis apbalvojumu Product of the Year 2020 (Gada produkts 2020). Par to savā ikgadējā ziņojumā informē neatkarīgā testu laboratorija AV-Comparatives. Kaspersky produkts ir pārspējis 16 sāncenšus, saņemot Advanced+ vērtējumu septiņos testos, un sasniedzis augstāko kopvērtējumu starp visiem testētajiem Windows drošības produktiem.
 • 23. decembris 2020
  Global Brands Magazine atzinis Kaspersky par 2020. gada novatoriskāko uzņēmumu kiberdrošības risinājumu jomā
  Kaspersky ir ieguvis britu izdevuma Global Brands Magazine balvu "Most Innovative Cybersecurity Solutions Provider, Global, 2020" (Pasaulē novatoriskākais kiberdrošības risinājumu piegādātājs 2020. gadā) ikgadējā balvu pasniegšanā Global Brand Awards. Žūrija izvēlējās uzņēmumu Kaspersky starp ļoti konkurētspējīgiem dalībniekiem par ārkārtēju virzību uz inovācijām, attīstītu draudu analītiku, kvalitāti, par zīmola aktivitātēm, klientu servisu un darba efektivitāti visā pasaulē.
 • 7. decembris 2020
  Kaspersky ICS CERT kļūst par globālā Forum of Incident Response and Security Teams (FIRST) dalībnieku
  Pēc rūpīgas izvērtēšanas Kaspersky rūpniecisko sistēmu datorapdraudējumu reaģēšanas komanda (ICS CERT) ir oficiāli pievienojusies globālajam Drošības incidentu reaģēšanas komandu forumam FIRST — vadošai starptautiskai tehniskajai grupai, kurā ietilpst 540 valdību un privāti akreditētas CERT (datorapdraudējumu reaģēšanas komandas). Šajā forumā Kaspersky dalīsies pieredzē un sadarbosies ar plašāku IT drošības kopienu, lai kopīgiem spēkiem padarītu pasauli drošāku.
 • 21. novembris 2020
  Kaspersky pabeidz datu apstrādes infrastruktūras pārvietošanu uz Šveici un atver jaunu Caurredzamības centru Ziemeļamerikā
  Kaspersky paziņo par Starptautiskās caurredzamības iniciatīvas galveno atskaites punktu sasniegšanu, pārvietojot datu glabāšanu un apstrādi uz Šveici un atverot uzņēmuma piekto caurredzamības centru Ziemeļamerikā. Līdz ar sasniegto caurredzamībā uzņēmums aicina vienoties kopīgos centienos mūsdienu programmproduktu drošības un integritātes uzlabošanai.