• 19. novembris 2019
  Kaspersky atzīts par Gada zīmolu Pasaules zīmolu balvu pasniegšanā
  Kaspersky ir ieguvis balvu Gada zīmols (Brand of the Year) kategorijā Antivīrusu programmatūra Pasaules zīmolu balvu (World Branding Awards) pasniegšanā. Uzņēmums tika atzīts par gada zīmolu vērtēšanas un balsošanas procesā pasākumā World Branding Forum.
 • 8. jūlijs 2019
  Kaspersky paplašina sadarbību ar Interpolu kopīgajā cīņā pret kibernoziedzību
  Starptautiskais kiberdrošības uzņēmums Kaspersky un Interpols ir parakstījuši jaunu piecu gadu līgumu, lai pastiprinātu sadarbību cīņā ar kibernoziedzību visā pasaulē. Šis ir otrais līgums starp abām pusēm. Pirmais tika parakstīts 2014. gadā.
 • 17. jūnijs 2019
  Kaspersky kļūst par Allianz für Cyber-Sicherheit (ACS) partneri Vācijā
  Kaspersky ir kļuvis par Vācijas Federālā Informācijas Drošības biroja (BSI) izveidotās Allianz für Cyber-Sicherheit (ACS) partneri kopš 2019. gada jūnija. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešama vispārēja aizsardzība pret ļaunprogrammatūru vai mērķtiecīgiem uzbrukumiem, pašreizējā kiberdraudu situācija Vācijā liecina, ka nepieciešama visu nozaru un dalībnieku koordinēta sadarbība. Būdams ACS partneris, Kaspersky dalīsies ar savu pieredzi kiberdrošības jomā ar pārējiem alianses dalībniekiem, lai stiprinātu drošību Vācijā.
 • 4. jūnijs 2019
  Veidojam drošāku pasauli ar Kaspersky: uzņēmums iepazīstina ar jauno zīmolu un vizuālo identitāti
  Jau vairāk nekā divdesmit gadu Kaspersky Lab piedāvā klientiem vislabākos drošības risinājumus, īstenojot savu misiju — pasaules pasargāšanu no kiberdraudiem. Tā kā pasaule tagad ir vēl vairāk digitalizēta un globalizēta, uzņēmums ir izgājis ārpus antivīrusu laboratorijas un kļuvis par tehnoloģiju līderi ar progresīvu un visaptverošu drošības risinājumu un pakalpojumu klāstu, tostarp ar inovatīviem produktiem un tehnoloģijām, mākoņu un pasaulē vadošo kiberdraudu informācijas pakalpojumiem. Šodienas zīmola maiņa atspoguļo šo transformāciju. Uzņēmuma nosaukums tagad ir vienkārši „Kaspersky” un jaunā misija „veidojam drošāku pasauli” uzsver centienus sasniegt uzticamu un caurredzamu nākotni, kur ikvienam ir nebeidzamās tehnoloģiju sniegtās iespējas, jo uzņēmums to aizsargā.
 • 25. aprīlis 2019
  Eiropas Komisija: "Komisijai nav nekādu pierādījumu par iespējamām problēmām saistībā ar Kaspersky Lab produktu izmantošanu"
  Kaspersky Lab vēlas informēt klientus, sadarbības partnerus un plašāku sabiedrību, ka Eiropas Komisija ir oficiāli apstiprinājusi, ka tās rīcībā "nav nekādu pierādījumu par iespējamām problēmām saistībā ar Kaspersky Lab produktu izmantošanu".
 • 10. aprīlis 2019
  ASV kiberdrošības izdevums SC Media savā 30. gadadienā izsaka atzinību Kaspersky Lab Globālās izpētes un analīzes grupai
  Kaspersky Lab ir saņēmis apbalvojumu ASV kiberdrošības izdevima SC Media 30. gadadienā par uzņēmuma izpētes nodaļas atklājumiem, kas izmainīja pasaules attieksmi pret sarežģītiem mērķētiem apdraudējumiem. Šis apbalvojums, ar kuru atzīmēta uzņēmuma Globālās izpētes un analīzes grupas (GReAT) veiktā kibernoziedznieku grupas Carbanak atklāšana un izpēte, apliecina par Kaspersky Lab visai ievērojamo ieguldījumu globālo apdraudējumu izpētē pēdējo divdesmit gadu laikā.
 • 5. aprīlis 2019
  Kaspersky Lab atver jaunu Caurredzamības centru Madridē un veic ar datu apstrādi saistītu Krievijas tiesību aktu neatkarīgu juridisko izvērtējumu
  Kaspersky Lab atver Caurredzamības centru Madridē, kas paralēli līdzīgam centram, kurš 2018. gadā tika atvērts Cīrihē, kalpos par uzticamu iespēju uzņēmuma sadarbības partneriem un ieinteresētajiem valdību pārstāvjiem ierasties un pārbaudīt uzņēmuma izstrādājumu pirmkodu. Jaunais centrs būs ne tikai koda analīzes, bet arī informācijas centrs, kur viesi varēs vairāk uzzināt par Kaspersky Lab tehnoloģiju izstrādes un datu apstrādes praksi. Pirmos apmeklētājus centrs uzņems jūnijā.