Canalys partneru apmierinātības novērtējumā Kaspersky pārspēj visus nozares konkurentus

6. februāris 2020
2019. gada 1. novembrī Kaspersky saņēma Canalys Worldwide Vendor Benchmark atzinību par uzņēmuma partneru programmas izcilību. Kaspersky ir uzrādījis augstāko reitingu (75,8%) 10 kiberdrošības kompāniju konkurencē un atzīts par labāko piegādātāju kiberdrošības nozarē.

Canalys ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem, kas veic neatkarīgu tehnoloģiju tirgus analīzi. Canalys Worldwide Vendor Benchmark sniedz informāciju par to, kuri piegādātāji konkrētu nozaru ietvaros nodrošina visaugstāko pakalpojumu kvalitāti. Aplūkotas tiek dažādas nozares, tostarp kiberdrošība. Novērtējuma ietvaros tiek veikts objektīvs partneru programmu salīdzinājums, analizējot piegādātāju sniegumu dažādās kategorijās.


canalys-cybersecurity-benchmark-2019


Canalys secināja, ka pēdējo 12 mēnešu laikā Kaspersky ir uzlabojis sniegumu par 7,7%. Canalys Worldwide Vendor Benchmark dati liecina, ka šogad Kaspersky uzrādīja labākos produktu pieejamības un piegādes (83,7%), kā arī sadarbības ērtuma (78,4%) reitingus. Vislielākais reitinga pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu vērojams akreditācijas un specializācijas programmu jomā (+9,9%). Līdzās tai uzlabojusies arī klientu attiecību vadības efektivitāte (+8,7%), kā arī ienesīgums un spēja nodrošināt pozitīvas peļņas normas (+8,7%).

Kaspersky pastāvīgi strādā pie jaunu partneru piesaistes un dara visu, lai esošajiem un jaunajiem partneriem piedāvātu lielāku pievienoto vērtību. Jaunās partneru programmas “Kaspersky United” atklāšana 2019. gada sākumā bija viens no nozīmīgākajiem soļiem ceļā uz šī prioritārā mērķa sasniegšanu. Kaspersky United palīdz partneriem gūt peļņu no specializācijas, gūt papildu ieguvumus no sadarbības ar Kaspersky, kā arī piedāvā izglītības, izaugsmes un mārketinga iespējas.

Pilnu ziņojumu varat lejupielādēt šeit. Plašāka informācija par Kaspersky United partneru programmu un to, kā kļūt par Kaspersky partneri, pieejama šeit.

Par Kaspersky
Kaspersky ir starptautisks kiberdrošības risinājumu ražotājs ar pārvaldītājsabiedrību Apvienotajā Karalistē un digitālo infrastruktūru, kas tiek migrēta uz Šveici. Tam ir izpētes centri 3 kontinentos, biroji 5 kontinentos, vairāk kā 4000 darbinieku un tas darbojas gandrīz 200 valstīs un teritorijās.

Kaspersky strādā informācijas drošības jomā kopš 1997. gada. Dziļas speciālās zināšanas un pieredze veido pamatu aizsardzības risinājumiem un pakalpojumiem, kas nodrošina uzņēmumu, kritiskās infrastruktūras, valsts iestāžu un mājas lietotāju drošību visā pasaulē. Kaspersky plašais piedāvājumu klāsts ietver inovatīvus izstrādājumus galiekārtu aizsardzībai, kā arī vairākus specializētos risinājumus un pakalpojumus cīņai ar sarežģītiem un nepārtraukti evolucionējošiem kiberdraudiem. Kaspersky tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 270 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt tiem svarīgo.