Kāpēc Kaspersky Lab

Globāla mēroga uzņēmums

Kaspersky Lab ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums ar pārvaldītājsabiedrību Apvienotajā Karalistē un digitālo infrastruktūru, kas tiek migrēta uz Šveici. Tam ir izpētes centri 3 kontinentos, 35 biroji 31 valstī 5 kontinentos, vairāk kā 4000 darbinieku un tā darbojas gandrīz 200 valstīs un teritorijās.

Kaspersky Lab jau 21 gadu strādā informācijas drošības jomā. Dziļas speciālās zināšanas un uzņēmuma pieredze veido pamatu aizsardzības risinājumiem un pakalpojumiem, kas nodrošina uzņēmumu, kritiskās infrastruktūras, valsts iestāžu un mājas lietotāju drošību visā pasaulē. Kaspersky Lab plašais piedāvājumu klāsts ietver progresīvus izstrādājumus galiekārtu aizsardzībai, kā arī vairākus specializētos risinājumus un pakalpojumus cīņai ar sarežģītiem un nepārtraukti evolucionējošiem kiberdraudiem. Kaspersky Lab tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 270 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt tiem svarīgo.

Augstākā caurredzamība un uzticamība

Saskaņā ar plaši pazīstamā izpētes un konsultāciju uzņēmuma IDC Eiropas drošības asociētā pētījumu direktora Dominika Trota teiktoKaspersky Lab “ir pārspējis pārējos galvenos drošības ražotājus caurredzamībā”.

Labākā aizsardzība

Testu līderis
Kāpēc Kaspersky Lab? Kad mēs izvēlamies drošības risinājumu savam mājas datoram, biroja darbastacijām vai korporatīvajam tīklam, galvenais, ko mēs sagaidām, ir netraucēts darbs, bizness vai izklaide. Tātad risinājumam ir jānodrošina vispusīga aizsardzība visaugstākajā līmenī un tajā pašā laikā jābūt ērti administrējamam un ikdienā, faktiski, "neredzamam" priekš lietotāja. Protams, tas ir ideāls, kuram mēs varam tikai tuvoties, un var nešaubīgi apgalvot - Kaspersky Lab produkti ir vistuvāk ideālam.

Pasaulē katru gadu tiek veikti daudzi drošības programmatūras testi un publicēti neskaitāmi to apskati. Speciālisti lieliski zina, ka arī testiem ir savas īpatnības un ierobežojumi, tāpēc vispilnīgāko iespējamo ainu spēj dot tikai dažādu testu rezultātu apkopojums garākā laika posmā. Antivīrusu testu rezultātu apkopojums TOP3 par 2018. gadu skaidri parāda -

Kaspersky Lab piedāvā labāko industrijā drošības programmatūru!Kaspersky Lab izstrādājumi ieņem pārliecinošu pirmo vietu novērtējumā TOP3, kas ir sastādīts, pamatojoties uz 2018. gadā veiktajiem drošības risinājumu neatkarīgajiem testiem. 

Novērtējums TOP3 tiek veikts katru gadu, balstoties uz pasaules vadošo testēšanas laboratoriju AV-TEST, AV-Comparatives un citu laboratoriju testu rezultātiem. TOP3 indekss tiek aprēķināts, ņemot vērā izstrādājumu iegūto pirmo trīs vietu un saņemto balvu skaita attiecību pret pētījumu skaitu, kuros izstrādājumi ir piedalījušies. 2018. gadā testu rīkotāju pārbaudīto drošības risinājumu mājas un korporatīvajiem lietotājiem parametru vidū bija ļaunprogrammatūras atklāšanas kvalitāte dažādās platformās, tostarp mobilajās, ietekme uz ierīces darbības ātrumu, inficētas sistēmas ārstēšana un citi. Vairāk par Kaspersky Lab panākumiem dažādos testos Jūs varat uzzināt blogā AntiVirus.LV.

Pilnu TOP3 novērtējumu atskaiti par 2018. gadu PDF formātā angļu valodā var lejupielādēt šeit.

Klientu izvēle
ASV tirgus pētījumu uzņēmuma Gartner uzņēmumu (tajā skaitā multimiljardu), iestāžu un institūciju atsauksmju apkopojumā Kaspersky Lab jau otro gadu pēc kārtas ir saņēmis balvu “Lietotāju izvēle” (Customer’s Choice).


Vairāk par to lasiet oficiālajās preses ziņās.

Kaspersky Lab detektē visu ļaunprogrammatūru neatkarīgi no tās mērķa un izcelsmes.
Kaspersky Lab pastāvīgi seko līdzi vairāk par pārsimts vissarežģītāko kiberapdraudējumu (Advanced Persistent Threat – APT) rīkotāju kampaņu un aktivitāšu visā pasaulē. Ieskatam par darbu apjomu, ko veic Kaspersky Lab Gobālās analīzes un izpētes komandas (GReAT) eksperti no visas pasaules, lūk, uzskaitījums ar apdraudējumiem, par kuriem GReAT komanda ir ziņojusi, un valoda, kādu attiecīgajā gadījumā izmantojuši kiberuzbrucēji:
Patiesībā šo pārskatu ir daudz vairāk un tie lielākoties ir pieejami klientiem kā pakalpojums Kaspersky Threat Intelligence uz parakstīšanās bāzes. Par to, ar cik svarīgām lietām ir bijuši saistīti Kaspersky Lab pētījumi un atklājumi, var lasīt ārzemju medijos, piemēram, rakstā "Top German official infected by highly advanced spy trojan...".