Kāpēc Kaspersky

Globāla mēroga uzņēmums

Kaspersky ir globāls kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky dziļās draudu izlūkošanas un drošības zināšanas pastāvīgi tiek pārveidotas par novatoriskiem drošības risinājumiem un pakalpojumiem, lai aizsargātu uzņēmējdarbību, kritisko infrastruktūru, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības risinājumu portfelī ietilpst vadošā galiekārtu aizsardzība un virkne specializētu drošības risinājumu un pakalpojumu, lai cīnītos pret sarežģītiem un mainīgiem digitāliem draudiem. Kaspersky tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju un 240 tūkstošus korporatīvo klientu, palīdzot saglabāt tiem svarīgo. Vairāk par Kaspersky lasiet šeit.

Augstākā caurredzamība un uzticamība

2018. gadā toreizējais plaši pazīstamā izpētes un konsultāciju uzņēmuma IDC Eiropas drošības asociētais pētījumu direktors Dominiks Trots rakstīja, ka uzņēmums Kaspersky “ir pārspējis pārējos galvenos drošības ražotājus caurredzamībā”.

2017. gadā Kaspersky, konsultējoties ar valstu regulatoriem (īpaši Lielbritānijas, kas ir mītnes zeme Kaspersky pārvaldītājsabiedrībai), uzsāka savu Starptautisko caurredzamības iniciatīvu, kuras ietvaros uzņēmuma digitālā infrastruktūra tika migrēta uz Šveici, bet īpaši izveidotos Caurredzamības centros valdību regulatori, korporatīvie partneri un klienti var caurlūkot uzņēmuma produktu pirmkodu (un kompilēt to, lai pārliecinātos, ka tas atbilst produktiem tirgū), programmatūras atjauninājumus, ļaunprogrammatūras noteikšanas noteikumus, kā arī tehniskos un biznesa procesus (tas jau ir noticis vairāk kā 20 reizes). Plašāk par iniciatīvu un citiem tās ietvaros veiktajiem pasākumiem, kas faktiski aizsāk jauna uzticamības standarta izveidi IT nozarē, kā arī informāciju par pieteikšanos Caurredzamības centra apmeklējumam, atradīsiet lapā https://www.kaspersky.com/transparency-center, bet visaptverošu informāciju par caurredzamību Kaspersky darbībā atradīsiet lapā https://www.kaspersky.com/about/transparency.

2021. gada decembrī Kaspersky paziņoja par to, ka ver durvis jaunajam Caurredzamības centram Ziemeļamerikā.

Labākā aizsardzība

  • Kaspersky - testu līderis
Saskaņā ar nesen veikto AV-TEST novērtējumu Kaspersky Endpoint Security Cloud ir demonstrējis 100% efektivitāti pret izspiedējvīrusu uzbrukumiem. Trīs dažādu scenāriju un 113 uzbrukumu paraugu rezultātā produkts nezaudēja nevienu lietotāja failu un pārspēja pārējos 10 kiberdrošības risinājumu ražotājus.


AV TEST Ransomware Kaspersky
Dažādu produktu uzrādītā aizsardzība pret izspiedējvīrusiem. “Completelely blocked" (pilnībā bloķēts -zaļš) nozīmē, ka izspiedējvīrusi tika atklāti un visi lietotāja faili aizsargāti. “Partially blocked” (daļēji bloķēts - dzeltens) nozīmē, ka izspiedējvīrusi tika atklāti, bet daži lietotāja faili tika zaudēti (netika aizsargāti).

"Mūsu testos Kaspersky piedāvāja augsta līmeņa aizsardzību pret visiem izspiedējvīrusu uzbrukumiem. Tas nepārprotami pārspēja citus testētos produktus. Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par Revil, Ryuk vai Conti – neviens no tiem nebija efektīvs un nespēja veikt ļaunprātīgas darbības, kad sistēmu aizsargāja Kaspersky," saka Andreass Markss, AV-TEST izpilddirektors. 

Vairāk par to lasiet šeit.

  • Kaspersky - atzīta klientu izvēle
Uzņēmumu Kaspersky, nozares līderi galiekārtu aizsardzības jomā, Gartner ir atzinis par 2021. gada "klientu izvēli" galiekārtu aizsardzības platformām (2021 Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms - EPP) ar klientu vērtējumu 4,7 no 5 punktiem. 96% klientu arī ir pateikuši, ka ir gatavi ieteikt produktu Kaspersky Endpoint Security for Business. Kaspersky ir viens no 3 ražotājiem, kas jaunākajā atzinību piešķiršanas kārtā gan EPP, gan EDR tirgū ir nosaukti par Gartner Peer Insights Customers’ Choice. Kaspersky ir nosaukts par "klientu izvēli" visus četrus gadus, kopš pastāv Gartner Peer Insights.


Kaspersky-Gartner-Peer-Insights-2021


Kaspersky ir vienīgais ražotājs, kas ir atzīts par klientu izvēli katru reizi, kad Gartner ir paziņojis par atzinības EPP tirgū. 

Vairāk par to lasiet šeit.

  • Kaspersky detektē visu ļaunprogrammatūru neatkarīgi no tās mērķa un izcelsmes
Kaspersky pastāvīgi seko līdzi simtiem vissarežģītāko kiberapdraudējumu (Advanced Persistent Threat – APT) rīkotāju kampaņu un aktivitāšu visā pasaulē. Ieskatam par darbu apjomu, ko veic Kaspersky Gobālās analīzes un izpētes komandas (GReAT) eksperti no visas pasaules, lūk, uzskaitījums ar apdraudējumiem, par kuriem GReAT komanda ir ziņojusi, un valoda, kuras lietošanas pazīmes attiecīgajā gadījumā ir atklājuši eksperti:

Patiesībā šo pārskatu ir daudz vairāk un ar visiem publiski pieejamajiem jūs varat iepazīties vietnē Securelist.com, bet pārējie ir pieejami klientiem kā pakalpojums Kaspersky Threat Intelligence uz parakstīšanās bāzes.