KPSN Latvijā

Lokālais Kaspersky Private Security Network Latvijā

Kas ir lokālais Kaspersky Private Security Network Latvijā?

Mūsdienās vadošie kiberdrošības uzņēmumi automatizēti reģistrē simtus tūkstošu jaunu ļaunprogrammatūras paraugu dienā, kā arī milzīgu daudzumu citu apdraudējumu. Efektīvai valsts iestāžu, uzņēmumu, organizāciju un arī privātpersonu aizsardzībai ir nepieciešama savlaicīga reakcija uz šo apdraudējumu parādīšanos, tāpēc modernie antivīrusu risinājumi parasti darbojas sasaistē ar ražotāja mākoņsistēmu. 

Kaspersky mākoņsistēma Kaspersky Security Network, kas uzņēmuma klientiem Eiropā ir izvietota datu centros Šveicē, Cīrihē, spēj dažu sekunžu laikā nodrošināt aizsardzību visiem lietotājiem pret jaunu ļaunprogrammatūru, ko ar uzvedības analīzes komponentes palīdzību automātiski atklājis Kaspersky risinājums kādā klienta ierīcē jebkur pasaulē. Tik ātra un automatizēta reakcija, kas līdzinās imūnsistēmas darbībai, nodrošina visaugstāko aizsardzības līmeni Kaspersky drošības programmatūras lietotājiem (skat. Kāpēc Kaspersky).

Paaugstinātas drošības sistēmām, tādām kā valsts iestāžu, kritiskās infrastruktūras objektu u.c. IT sistēmas, Kaspersky jau vairākus gadus piedāvā unikālu risinājumu (mums nav zināmi citi līdzīgi risinājumi) - Kaspersky Private Security Network. Šis risinājums paredz mākoņsistēmas izvietošanu klienta infrastruktūrā viņa pilnā pārziņā, līdz ar ko nekādi dati neatstāj klienta infrastruktūru, pie viena nodrošinot maksimāli augstu aizsardzības līmeni. Kaspersky Private Security Network ieviešana prasa zināmus tehniskos un finanšu resursus. Plašākai informācijai par Kaspersky Private Security Network skatiet PDF failus:
Speciālistu aprindās Kaspersky ir pazīstams ar uzņēmuma risinājumu sniegto ļoti augsto aizsardzības līmeni. Tomēr Latvijā daudzkārt ir novērotas situācijas, kad Kaspersky biznesa risinājumu lietotāji dažādu apsvērumu dēļ neizmanto sasaisti ar mākoņsistēmu Kaspersky Security Network, tādējādi zaudējot pilnu aizsardzības potenciālu un pazeminot tās līmeni. Lielākajai daļai no viņiem nebūtu arī pa spēkam ieviest Kaspersky Private Security Network. Tāpēc Kaspersky kopā ar izplatītāju SIA Datoru drošības tehnoloģijas ir izveidojuši centralizēti pieejamu Kaspersky Private Security Network risinājumu, kas izvietots datu centrā DEAC Latvijā un ir izplatītāja pārziņā bez ražotāja pieejas tam (papildus lasiet preses ziņu). Atšķirībā no Kaspersky Private Security Network klienta infrastruktūrā, šis pakalpojums neprasa ieguldījumus jaudīgos serveros un licences iegādē. Tas ir bezmaksas!


Kaspersky-Private-Security-Network-Latvia


Kas var izmantot Kaspersky Private Security Network Latvijā?

Lokālo Kaspersky Private Security Network Latvijā bez maksas var pieslēgt lietotāji, kas izmanto noteiktus Kaspersky biznesa produktus, piemēram, ļoti iecienīto Kaspersky Endpoint Security for Business un citus, kuru maksimāli efektīvai darbībai nepieciešams mākonis Kaspersky Security Network.
    Kā var sākt izmantot Kaspersky Private Security Network Latvijā?

    Uzsākt izmantot Kaspersky Private Security Network lokālo risinājumu Latvijā var, sazinoties ar izplatītāja SIA Datoru drošības tehnoloģijas tehnisko atbalstu darba dienās no 9:00 - 17:00. Bezmaksas tālrunis 800 200 92.