• 16. jūnijs 2020
  Kaspersky turpina nodrošināt vislabāko aizsardzību pret stalkerprogrammatūru
  Tests "Stalkerware Test 2020", ko veikusi organizācija AV-Comparatives kopā ar Electronic Frontier Foundation (EFF), apliecina, ka risinājums Kaspersky Internet Security for Android piedāvā lietotājiem savā klasē labāko aizsardzību un stalkerprogrammatūras detektēšanu.
 • 27. maijs 2020
  Kaspersky atzīts par Gartner Peer Insights "Klientu izvēli" 2020. gada Endpoint Detection & Response risinājumu jomā
  Kaspersky atzīts par 2020. gada Gartner Peer Insights "Klientu izvēli" galiekārtu detektēšanas un reaģēšanas risinājumu (Endpoint Detection & Response - EDR) kategorijā. Uzņēmums ir ieguvis visaugstāko novērtējumu — 4,9 punktus no 5 — starp visiem ražotājiem, kuru produkti atzīti par "Klientu izvēli". Šī ir kārtējā tāda veida atzinība kopš 2019. gada novembra, kad Kaspersky trešo gadu pēc kārtas kļuva par "Klientu izvēli" galiekārtu drošības platformu (EPP) kategorijā.
 • 26. maijs 2020
  Reinis Nitišs kļūst par Kaspersky vēstnesi Baltijas valstīs 2020. gadā
  Kiberdrošības uzņēmums Kaspersky paziņo par Reiņa Nitiša sponsorēšanu. Nitišs ir latviešu autosportists, divkārtējs FIA Eiropas čempions rallijkrosā un izslavēts par ātrumu un talantu. Reinis kļūst par Kaspersky vēstnieku Baltijas valstīs.
 • 22. maijs 2020
  Kaspersky saņem MSP Innovation Awards Europe balvu
  Vietne Channel Partner Insight ir piešķīrusi uzņēmumam Kaspersky šāgada MSP Innovation Awards Europe balvu par labāko pārvaldīto pakalpojumu sniedzēju (MSP) partneru programmu. Tas uzņēmumam Kaspersky ir īpaši svarīgi, jo MSP ir Kaspersky stratēģiskā prioritāte un uzņēmums ir ieguldījis lielus darbu, lai iegūtu izpratni par šo tirgu un izveidotu optimālu piedāvājumu, kas ietver vairākus nozīmīgus uzlabojumus ieinteresētajām pusēm.
 • 18. maijs 2020
  Jauns Trojas zirgs izspiego diplomātiskās iestādes Eiropā ar viltotu vīzas pieteikumu
  2019. gada novembrī Kaspersky tehnoloģijas atklāja jaunu ļaunprogrammatūru, kas tika vērsta pret diplomātiskajām struktūrām Eiropā, un tās sākotnējais nometējs tika izplatīts kā viltots vīzas pieteikums. Turpmāka analīze ļauj secināt, ka šī spiegprogrammatūra izmanto to pašu kodu, kas ir pamatā bēdīgi slavenajam COMPFun. Spiegprogrammatūra cenšas izplatīties upuru ierīcēs, lai savāktu un pārsūtītu datus operatoram. To plaši izmanto dažādi kiberuzbrucēji, un tās bīstamība ir atkarīga no izraudzītā upura: gan valdības, gan kritiskās infrastruktūras segmentā savāktā informācija var būt ļoti vērtīga kaitīgās programmatūras operatoriem un izraisīt daudz izmaiņu skartajā jomā.
 • 23. aprīlis 2020
  Kaspersky uzņēmumu drošības risinājuma kvalitāte ir pierādīta MITRE ATT&CK ® novērtējumā
  Kaspersky EDR un Kaspersky Managed Protection (MDR pakalpojums) uzņēmumiem ir pārbaudīti novērtējumā MITRE ATT&CK Evaluation Round 2, lai noskaidrotu risinājuma spēju atklāt mērķētu kiberuzbrukumu taktiku un paņēmienus. Novērtēšana tika veikta 2019. – 2020. gadā, imitējot APT29 draudu grupas (aka CozyDuke, CozyBear, The Dukes) uzbrukumu paņēmienus. Novērtējums parādīja Kaspersky risinājumu spēcīgās draudu atklāšanas iespējas.
 • 24. marts 2020
  Kaspersky atbalsta veselības aprūpes iestādes COVID-19 pandēmijas laikā ar sešu mēnešu bezmaksas pilnfunkcionālu produktu licencēm
  Kaspersky paziņo par galveno galiekārtu drošības produktu bezmaksas pieejamību medicīnas iestādēm, lai palīdzētu tām palikt pasargātām no kiberdraudiem pandēmijas laikā. Pilns produktu saraksts, kas sešus mēnešus* pieejams bez maksas, ietver Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus, Kaspersky Security for Microsoft Office 365, Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced un Kaspersky Hybrid Cloud Security (Enterprise Server).