• 12. augusts 2020
  Kaspersky zīmols saņem Red Dot Award 2020
  Kaspersky zīmols saņēmis prestižo Red Dot Award balvu kategorijā Brands & Communication Design 2020, kurās tiek apbalvoti gada labākie zīmoli un radošie sasniegumi. Gūstot uzvaru Red Dot konkursā, globālā kiberdrošības kompānija apliecinājusi to, ka tās zīmols iemieso augstu dizaina kvalitāti un integrētu zīmola pārvaldību.
 • 7. augusts 2020
  Spēlētājs pārspēj pasaules rekordu DOOM Eternal spēlēšanā uz ātrumu ar ieslēgtu Kaspersky spēļu režīmu
  Spēlētājs no ASV ar segvārdu Xiae pārspējis DOOM Eternal pasaules rekordu ātrspēlē pasākumā Break The Record: LIVE. Uzvarētājs izgāja spēli vienā stundā, astoņās minūtēs un 52 sekundēs, tā pārspējot līdzšinējo rekordu tieši par 48 sekundēm. Xiae izmantoja datoru, kurā Kaspersky Internet Security darbojās spēļu režīmā Gaming Mode, kas izmanto mazāk datora resursu un izslēdz uznirstošos logus, kuri varētu palēnināt spēli.
 • 21. jūlijs 2020
  Video smalkumi: Kaspersky Safe Kids tagad sargā bērnus no riskanta satura vietnē YouTube
  Lai mazinātu vecāku bažas par to, ka viņu bērni varētu piekļūt nepiemērotam saturam vietnē YouTube, vienā no bērnu vidū populārākajiem straumēšanas pakalpojumiem, Kaspersky savā risinājumā Kaspersky Safe Kids ir ieviesis funkciju "Safe Search in YouTube" (Droša meklēšana vietnē YouTube). Kad iespējo šo funkciju, tiek bloķēti atrastie video ar nepiemērotu saturu, piemēram, ar narkotikām, rupjībām vai pieaugušajiem paredzētu saturu.
 • 17. jūlijs 2020
  AV-Comparatives testē vecāku kontroles produktus: jau trešo gadu pēc kārtas pirmajā vietā risinājums Kaspersky Safe Kids
  Programmatūra Kaspersky Safe Kids for Windows ir parādījusi labākos rezultātus tiešsaistes bērnu drošības risinājumu testos, ko nesen veica neatkarīgā testēšanas laboratorija AV-Comparatives. Sertifikācijā piedalījās piecu ražotāju produkti, bet tikai divi veiksmīgi izturēja šo pārbaudi.
 • 16. jūnijs 2020
  Kaspersky turpina nodrošināt vislabāko aizsardzību pret stalkerprogrammatūru
  Tests "Stalkerware Test 2020", ko veikusi organizācija AV-Comparatives kopā ar Electronic Frontier Foundation (EFF), apliecina, ka risinājums Kaspersky Internet Security for Android piedāvā lietotājiem savā klasē labāko aizsardzību un stalkerprogrammatūras detektēšanu.
 • 27. maijs 2020
  Kaspersky atzīts par Gartner Peer Insights "Klientu izvēli" 2020. gada Endpoint Detection & Response risinājumu jomā
  Kaspersky atzīts par 2020. gada Gartner Peer Insights "Klientu izvēli" galiekārtu detektēšanas un reaģēšanas risinājumu (Endpoint Detection & Response - EDR) kategorijā. Uzņēmums ir ieguvis visaugstāko novērtējumu — 4,9 punktus no 5 — starp visiem ražotājiem, kuru produkti atzīti par "Klientu izvēli". Šī ir kārtējā tāda veida atzinība kopš 2019. gada novembra, kad Kaspersky trešo gadu pēc kārtas kļuva par "Klientu izvēli" galiekārtu drošības platformu (EPP) kategorijā.
 • 26. maijs 2020
  Reinis Nitišs kļūst par Kaspersky vēstnesi Baltijas valstīs 2020. gadā
  Kiberdrošības uzņēmums Kaspersky paziņo par Reiņa Nitiša sponsorēšanu. Nitišs ir latviešu autosportists, divkārtējs FIA Eiropas čempions rallijkrosā un izslavēts par ātrumu un talantu. Reinis kļūst par Kaspersky vēstnieku Baltijas valstīs.