• 11. janvāris 2022
  Kaspersky Endpoint Detection and Response iegūst augstāko novērtējumu SE Labs testā
  Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) ir ieguvis augstāko AAA balvu SE Labs testā Enterprise Advanced Security (iepriekš zināms kā Breach Response Test). Risinājums tika atzīmēts ar tā spēju atklāt sarežģītus mērķtiecīgus uzbrukumus, izsekot ļaunprātīgai darbībai no uzbrukuma sākuma līdz beigām un neradīt viltus pozitīvus rezultātus. Novērtēšanas laikā produkts tika pakļauts rīkiem, paņēmieniem un procedūrām, ko izmanto Advanced Persistent Threat (APT) uzbrucēju grupas.
 • 27. decembris 2021
  Kaspersky ver durvis jaunajam Caurredzamības centram Ziemeļamerikā
  Kaspersky, vadošais globālais kiberdrošības uzņēmums, paziņo, ka durvis tiek vērtas pilnībā funkcionējošam Caurredzamības centram Ziemeļamerikā, pabeidzot nozīmīgu Starptautiskās caurredzamības iniciatīvas (Global Transparency Initiative - GTI) posmu.
 • 23. decembris 2021
  2021. gadā atklāto jauno ļaundatņu skaits palielinājies par 5,7% līdz 380 tūkstošiem dienā
  2021. gadā Kaspersky noteikšanas sistēmas vidēji konstatēja 380 tūkstošus jaunu ļaundatņu dienā. Tas ir par 5,7% vairāk nekā 2020. gadā. Viens no pieauguma iemesliem ir nepārtrauktā izmantoto ierīču skaita palielināšanās visā pasaulē.
 • 15. decembris 2021
  Kaspersky atzīts par 2021. gada Gartner Peer Insights "klientu izvēli" galiekārtu aizsardzības platformu jomā
  Uzņēmumu Kaspersky, nozares līderi galiekārtu aizsardzības jomā, Gartner ir atzinis par 2021. gada klientu izvēli galiekārtu aizsardzības platformām (2021 Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms - EPP) ar klientu vērtējumu 4,7 no 5 punktiem. 96% klientu arī ir pateikuši, ka ir gatavi ieteikt produktu Kaspersky Endpoint Security for Business. Kaspersky ir viens no 3 ražotājiem, kas jaunākajā atzinību piešķiršanas kārtā gan EPP, gan EDR tirgū ir nosaukti par Gartner Peer Insights Customers’ Choice. Kaspersky ir nosaukts par klientu izvēli visus četrus gadus, kopš pastāv Gartner Peer Insights.
 • 3. novembris 2021
  Jaunais Kaspersky Endpoint Security Cloud nodrošina sensitīvu mākoņdatu drošību
  Jaunā Kaspersky Endpoint Security Cloud versija tagad nodrošina pārredzamību un kontroli pār korporatīvajiem failiem, kas satur Microsoft 365 lietojumprogrammās saglabāto personu identificējošu informāciju (PII) vai bankas karšu informāciju. Produkts atklāj šādus failus, tāpēc IT drošības vadītāji var pārliecināties, ka tie tiek glabāti atbilstoši korporatīvajai politikai un, vēl svarīgāk, tiem nevar piekļūt no ārpuses.
 • 18. oktobris 2021
  Kaspersky paziņo par programmatūras materiālu sarakstu pieejamību saviem klientiem un partneriem
  Sniedzot programmatūras komponentu sarakstu, kas pazīstams kā programmatūras materiālu saraksts (Software Bill of Materials - SBOM), globālais kiberdrošības uzņēmums Kaspersky paplašina veidus, kādos tas nodrošina savu produktu integritāti, un palīdz klientiem un partneriem saprast, kas ir uzņēmuma produktos un programmatūras arhitektūrā.
 • 14. oktobris 2021
  MysterySnail: Kaspersky atrod Windows nulles dienas ievainojamības ekspluatējumu
  2021. gada vasaras beigās Kaspersky automatizētās noteikšanas tehnoloģijas novērsa virkni pret Microsoft Windows serveriem vērstu uzbrukumu, kuros tika izmantots pilnvaru paaugstināšanas ekspluatējums. Rūpīgāk analizējot uzbrukumu, Kaspersky pētnieki atklāja jaunu nulles dienas ievainojamības ekspluatējumu.